Gergi tavan, ev dekorasyonunda özel tasarımların oluşmasına zemin hazırlayan önemli dekorasyon araçlarından biridir. Bu içerikte 2021 yılı gergi tavan modelleri hakkında bilgi vermeye ve örnekler vermeye çalışacağız. Bunun için örnekleri derleyerek başlamayı uygun gördük. İşte en sevdiğimiz ve evinize uygun gergi tavan modellerinden oluşan derlememiz:

Çeşitli seviyelerde süspansiyon ve gergi yapısından oluşan karmaşık, konuyla ilgili olmaya devam ediyor. Ancak asıl özellik, daha önce olduğu gibi formun karmaşıklığı değil, ışık kaynaklarının orijinal kullanımıdır. Aydınlatma efektleri sayesinde tavanlar alışılmadık ve akılda kalıcı görünüyor. Özellikle farklı renkteki lambaların montajı, tavan yüzeyinin çeşitli renklerde boyanması ve üzerine özgün desenlerin çizilmesi memnuniyetle karşılanmaktadır.

Trend, askıya alınmış çok seviyeli modeller kullanılarak odaların imar edilmesidir. İdeal bir çözüm, zemin yüzeyini sınırlandırarak,  örneğin farklı zemin kaplamalarını birleştirerek, tavanın belgelendirilmesini tekrar etmektir.

Doğal olarak, evin bu veya o odasındaki tavan sadece moda trendlerine değil, aynı zamanda stile ve odanın renk düzenine göre seçilmelidir. Bir apartman dairesine veya eve monte edilebilecek tavan çeşitleri gerçekten çeşitlidir.