İşyerinizin lobisi, şirketinizin yüzüdür. İnsanların kuruluşunuz hakkında edindikleri ilk izlenim ve şirket logonuzu, renklerinizi veya şirketinizin misyon ifadesini destekleyen ve destekleyen yenilikçi aydınlatma veya markalaşma için müthiş bir fırsat. Şirket imajınızı hayata geçirmek için Aydemirler Gergi Tavan ekibimize güvenin.

Ofisler ve çalışma alanları gerçekten bir organizasyonun elleridir. Burası şirket planlarının uygulandığı ve çalışanların zamanlarının çoğunu geçirdiği yerdir. Bu alanlar çalışan konsantrasyonuna, üretkenliğine katkıda bulunmalı ve hoş bir çalışma ortamı sağlamalıdır.

Dijital baskı gergi tavanın yanında linear led profil gergi tavanlarla boğucu renkler yerine sofistike bir ortama ve loş bir ışıkla huşu sağlayan ofis gergi tavanlarla bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

İşyeri gergi tavanlar,  iş yerinizi benzersiz kılacak ve ailenizin, müşterilerinizin veya konuklarınızın deneyimini artıracak LED profil aydınlatma uygulamalarıyla birlikte gelir. Esnek yüzeylerimiz son derece özelleştirilebilir ve mükemmel bir uyum için şekillendirilebilir ve boyutlandırılabilir.

  • Proje Türü: Ofis Gergi Tavan