Ayna Gergi Tavan

Ayna gergi tavan, Türkiye’de yaygınlaşmaya başladı. Artık iş yerinde yansıma yaparak farkındalık yapmak isteyenler, insanları şaşırtmak isteyen işyeri sahipleri ve işyeri büyüklüğünü 2 katına çıkarmak isteyenlerin tercihi ayna gergi tavandır.
AYNA GERGİ TAVAN

Dijital Baskı Gergi Tavan

Gergi tavan kumaşına UV dijital baskı ile tekniği kullanılarak uygulanır. Bu teknoloji ile yapılan baskılarda renk solması ve boya atması ile karşılaşılmaz. Dijital baskı gergi tavan uzun yıllar rengini korur.
DİJİTAL BASKILI GERGİ TAVAN

Işıklı Gergi Tavan

Tavanda yapılan ışıklandırma sonrası uygulanan ve ışık geçirgenliği yüksek gergi tavanlardır. En çok kullanılan ışıklı doku gergi tavan sistemleri ev, ofis, mağaza, ve birçok kapalı yaşam alanlarında uygulanmaktadır.
IŞIKLI GERGİ TAVAN

Lake Gergi Tavan

Lake gergi tavan sistemleri daha derin bir tavan görüntüsü elde etmek için kullanılır. Fiber optik malzemeyle elde edilen lake doku gergi tavan, en iyi görsel efekte sahip olur ve çok ekonomik maliyetle sunulur.
LAKE GERGİ TAVAN

Akustik Gergi Tavan

Akustik Gergi Tavan kumaşı üzerindeki delikler ve perforasyon sayesinde istenmeyen frekanslardaki ortam seslerini absorbe etmektedir. Standart perforeli ürünler projelerinize sıradışı bir görsellik katar.
AKUSTİK GERGİ TAVAN

Armatür Gergi Tavan

3D veya üç boyutlu olarak uygulanabilen ve istenilen şekilde tasarlanabilen bir gergi tavan sistemidir. Sizlerde yaşam alanınızı üç boyutlu ve 3D olarak aydınlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
ARAMTÜR GERGİ TAVAN

Transparan Gergi Tavan

Tavanın dekoratif durması ve ışığın soft bir şekilde dağıtan aydınlatma aracı olarak kullanmanı için üretilmiştir. Bu gergi tavan tüm projeler için uygulanabilir. Hem dekoratif hemde aydınlatma için üretilmiştir.
TRANSPARAN GERGİ TAVAN

Gergi Tavan Ekipmanları

Aydemirler gergi tavan sistemleri dekorasyon firmaları ve tedariğe ihtiyacı olan tüm gergi tavan firmalarına gergi tavan Ekipmanları üretimi ile hizmet vermektedir.
GERGİ TAVAN EKİPMANLARI

EN İYİ GERGİ TAVAN KUMAŞ MARKALARI

RENOLIT STRETCH CEILING

Dünyaca ünlü gergi tavan kumaşı olan RENOLIT gergi tavan kumaşı markası ile ülkemizde uygulamalar ve üretimler yapmaktayız.
RENOLİT