clipso

Clipso Gergi Tavan kumaşları

Gergi tavanlar ve duvarlar için bir Fransız gergi kumaş üreticisi olan CLIPSO, kimliğinize uygun bir alan tasarlama söz konusu olduğunda ideal ortaktır. CLIPSO kumaşlarının çok yönlülüğü ve teknik özellikleri, tamamen özel bir alan yaratmak için uyarlanabilecekleri anlamına gelir.

İster bir evi, ister bir ofisi ya da bir kamusal alanı yeniden tasarlamak ya da kendi şeklinizi yenilemek, dekore etmek veya yaratmak istiyorsanız, CLIPSO, özel gereksinimleriniz ve talepleriniz ne olursa olsun projeleriniz için doğru çözümlere sahiptir. Mevcut akustik, baskılı, yarı saydam, renkli veya leke tutmaz, olasılıklar CLIPSO gergi kumaşlarla sınırsızdır.

CLIPSO ürün yelpazemizle hayal gücünüzü şımartın ve mevcut sonsuz olasılıkları keşfedin.

Clipso gergi kumaşın avantajları

  1. 500 cm kadar tek parça yapılabilir
  2. Gergi tavana oranla 40 kat daha dayanıklıdır
  3. Akustik özelliği gergi tavandan daha fazladır

 

GREENGUARD AltınGREENGUARD Altın

2018 yılında CLIPSO, ürünün en katı ve kapsamlı küresel standartlardan bazılarını karşıladığını ve iç mekan havasında düşük uçucu organik bileşik (VOC) emisyonunu garanti eden GREENGUARD Gold sertifikasını aldı. Bu yeni standart, özellikle okullar ve sağlık kurumları gibi savunmasız insanları kucaklayan ortamlar için uygundur.

CLIPSO, ISO 9001 sertifikasına sahiptir  ISO 9001 sertifikası

ISO 9001 sertifikası, müşterilerini memnun etmek için günlük bir taahhütte bulunan şirketlere verilir. Kalite, kaplamaların iyileştirilmesi ve yönetimin katılımı hedefinde gösterilen çabaların yanı sıra ustalığın farkındadır. Sertifika, hem kaplama üretimi, hem montajcıların eğitimi hem de streç kumaşların pazarlanmasıyla ilgilidir.

Streç kaplamalar CE standardına uygundurCE standardı

Bu zorunlu işaret, katı sağlık ve güvenlik standartlarını karşılayan ürünleri tanımlar. CLIPSO kaplamaları, Avrupa’da pazarlama izni alarak bu testleri başarılı bir şekilde geçmiştir.

Gerilmiş tuvaller A + olarak etiketlenirİç mekan hava emisyonları için A + etiketleme

Bu etiket, CLIPSO streç kumaşların, sağlığa zararsız tüketici ürünlerini garanti eden ortam havasında uçucu kirletici emisyonlar (VOC’ler) üretmediğini onaylar. CLIPSO, zorunlu olmadan çok önce bu etiketlemeyi alan ilk şirketlerden biriydi. CLIPSO, birçok ek standardı da (CMR, Breeam, vb.) Karşılayarak daha da ileri gider.

Bazı CLIPSO streç kaplamalar SanitizedSanitize edilmiş sertifika

Sanitized sertifikası, streç kaplama 705 AB’nin antimikrobiyal ve küf önleyici özelliklerini tanır, aynı zamanda kaplama 495 D AB (akustik) ve 308 T AB (yarı saydam) için de geçerlidir. Bu gerilmiş kumaşlar, bakterileri% 99,9 oranında yok edebilen Sanitized ürün ile muamele edilmektedir. Zaman içinde aktif kalan, test edilmiş ve onaylanmış bir antiviral koruma.

Streç kumaşlar IMO sertifikasını aldıIMO sertifikası

Bu sertifika gezi ve gezi teknelerine, vb. Özeldir. CLIPSO kaplamalarının yangına karşı direncini gösterir. Bu sertifikayı almak için yanmazlık, duman ve toksisite için çok sayıda testten geçilmesi gerekir. İkincisi, tüm ortamlar için güvenli gerilmiş tuvalleri garanti eder.

clipso gergi kumaş

clipso gergi kumaş