Aydemirler gergi tavan profilleri ile bir çok proje tavanları ve duvarları özel olarak tasarlanmış ve estetik bir bakış açısı kazanmıştır. Aydemirler gergi tavan profilleri ve gergi tavan kumaşları hemen her projede kullanılabilmek içi amaçlanmış ve ona göre tasarlanmıştır. Gergi tavan profilleri ile hem yuvarlak daire (yuvarlak) veya üçgen kenarlı ve köşeli şekiller tasarlanabilir. Ve hatta 3 Boyutlu şekiller tasarlanmış ve uygulanmıştır.

Gergi tavan kumaşlarımız esnek olduğundan istenilen forma girebilme özelliğine sahiptir. Gergi tavan kumaşlarının esnekliği sayesinde gergi tavan profili de ona göre esnek tasarlandığı için her cm inden kıvrımlar veya keskin köşeler elde edilebilir. Bu nedenle hemen her şekle gergi tavan kumaşları uygulanabilmektedir.

Tüm gergi tavan profilleri, germe tavan profilleri % 100 Aluminyum’dan üretilmektedir.

Gergi tavan duvar tipi Profili; Tavan veya duvar altına kullanılan strüktür altında temel uygulama germe tavan profili ‘dir.

Gergi tavan tavan tipi Profilleri; Duvar veya tavan için kullanılan profil strüktür üzerine kullanılan temel uygulama germe tavan profili ‘dir.

Gergi tavan seperatör Profilleri; Tavan veya profil strüktür altına kullanılan, birleştirme profilidir.

Newmat profilleri