Gergi Tavan Üretimi ve üretim süreçleri;

Aydemirler gergi tavan sistemleri dekoratif aydınlatma ürünleri, gergi tavan kumaşını çeşitli renk ve dokularda ithal etmektedir. Özel profilleri ve diğer materyalleri yerli üretimi ile renk ve dokularda üretmektedir.. Düz renkler ve çekici metalik renk tonlarının geniş bir gergi tavan kumaşı yelpazesi ile kişisel renk düzeninizi seçebilirsiniz.. Şeffaf gergi tavan kumaşı ile çeşitli ışık efektleri sağlayabilirsiniz.

Üstün Kalite
Aydemirler gergi tavan kumaşları, mükemmel yüzey kalitesi sağlar. Tam düz ve pürüzsüzlük ile mükemmel sonuçlar elde edilebilir. A+ Kalitesinde gergi taban kumaşları geniş alanları kapsayacak şekilde ideal ürün garantisi verir. Lake gergi tavan kumaşları ile Mükemmel ayna efekti parlak yüzey ile elde edilir.

Aydemirler Gergi Tavan
Kumaşlarında kullanılan malzemelerin içinde asla ağır metaller bulunmaz %100 pvc’den üretilmiştir.. Gergi Tavan Dekoratif yüzey malzemeleri hakkında konuştuğumuzda, ilk seçim Aydemirler gergi tavan sistemidir. bizim Geniş ürün yelpazesi, teknik uzmanlık ve deneyimi,  yüksek tasarım standart ile birlikte. Aydemirler  müşterisi olarak, en iyi ürün nitelikleri ile hemen her uygulamaya ve forma girebilen gergi tavan kumaşları sizleri bekliyor.

Gergi tavan kumaşları

Gergi Tavan Kumaşları

Gergi tavan profilleri

Gergi tavan baskısı

gergi tavan baskısı