Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Adalar Gergi Tavan

Adalar Gergi Tavan

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Adalar Gergi Tavan sistemleri ve Aydınlatma teknolojileri İstanbul Adalar bölgesinde geniş müşteri portföyü ile dekorasyon ve aydınlatma konusunda hizmet vermektedir. Germe tavan sistemlerinde kullandığımız tüm ürünlerimiz A kalite ve birinci sınıf ürünler olup CE belgelidir. CE belgesi sadece Avrupa Standartlarında üretilen ürünlere verilmektedir. Ürünlerimizde insan sağlığını tehdit edecek hiç bir madde içermez. Ürünlerimizin tümü %  100 geri dönüşümlüdür. Sağlığa zararlı maddeler içermez.

adalar gergi tavan
Adalar Gergi Tavan sistemleri ve Aydınlatma teknolojileri

Adalar Gergi Tavan Uygulamaları

Tavan dekorunda ve tavan aydınlatmalarında kullanılan ürünlerimiz iç mimarlar tarafından iç mekan tasarımlarında en çok kullanılan ürünler arasındadır. Bunun sebebi ise gergi tavan sistemlerinde kullanılan gergi tavan kumaşının her forma girebilmesi özelliğinden dolayıdır. Gergi tavan kumaşlarımız Dünya markaları kumaşlar dır. Tavan dekorundan ve tavan aydınlatmalarında kullanılan ürünlerimiz mükemmel bir aydınlatma sunar.

Duvarlarınızda ve tavanlar da mükemmel bir dekor sunar. Dekorasyonların en başlıca ürünlerinden biridir germe tavan sistemleri. Hem ekonomik bir ürün olup hem de uygulaması çok kolaydır. Evinizde veya iş yerinizde her hangi bir kırma veya düzenleme yapılmasına gerek kalmadan özel profilleri sayesinde kolayca montajı yapılır.

Bundan dolayı tavan ve duvar dekorasyonlarında çok kullanılan bir üründür. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmekten sakın çekinmeyin. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Hem fiyat konusunda hem de kafanızdaki tasarımlar konusunda personellerimiz en iyi şekilde sizlere sunum yapacaklardır.

Tavan dekorunun en iyi ürünleri arasında seçilen germe tavan sistemleri kesinlikle en ekonomik ve en uygun üründür. Hem fiyat açısından hem de kullanılabilirlik açısından en iyi ürünler arasında baştadır. Bundan dolayı istediğiniz tasarımı tavana veya duvara uygulayabilirsiniz. Duvarlar için mükemmel bir dekor ürünüdür.

Bizlere iletişim sayfamızdan ve diğer iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Adalar Gergi Tavan sistemleri ve Aydınlatma teknolojileri olarak her bölgede ve İstanbul’ un  her ilçesinde ve tük Türkiye’de ve hatta Dünya’nın bir çok yerinde hizmetlerimiz vardır. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Lütfen bizimle hemen iletişime geçiniz. Tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız. İyi bir dekor için öncelikle iyi bir ürün seçmelisiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir