Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Arnavutköy Gergi Tavan

Arnavutköy Gergi Tavan

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Arnavutköy Gergi Tavan sistemleri ve Aydınlatma teknolojileri olarak Arnavutköy bölgesinde geniş müşteri portföyü ile dekorasyon ve aydınlatma konusunda hizmet vermektedir. Germe tavan sistemlerinde kullandığımız tüm ürünlerimiz A kalite ve birinci sınıf ürünler olup CE belgelidir. CE belgesi sadece Avrupa Standartlarında üretilen ürünlere verilmektedir. Ürünlerimizde insan sağlığını tehdit edecek hiç bir madde içermez. Ürünlerimizin tümü %  100 geri dönüşümlüdür. Sağlığa zararlı maddeler içermez.

Arnavutköy Gergi Tavan
Arnavutköy Gergi Tavan

Tavan dekorasyonları günümüzün teknolojisi ile artık birleşmiş durumdadır. Bu sebeple bir çok renkte ve dokuda gergi tavan ile tavanlar yapılmaktadır. Günümüzün teknolojisi ile aydınlatma sistemleri olarak da kullanılır. Aydınlatmalar da ise tamamen birinci sınıf led markaları ile tavanlar aydınlatılmaktadır. Böylece modern ve şık tasarımlar hem ekonomik olarak hemde mükemmel bir dekor ile sunulmaktadır.

Arnavutköy gergi tavan uygulamaları

Evlerinizde ve iş yerlerinizde tavan aydınlatmaları ve duvar dekoru konusunda hizmetlerimiz olup aydınlatma da kullandığımız tüm ürünlerimiz led aydınlatma ürünleri kullanılır. Bu uygulamalarda istediğiniz bir görseli tavana uygulanacak gergi tavan kumaşlarına baskı yaptırabilirsiniz. Baskı teknolojilerimiz UV baskı teknolojisi olup asla koku yapmayan bir özelliğe sahiptir. Uv baskı ile yapılan baskılar mükemmel canlı renkler sunar. Baskı yapılan germe tavan kumaşları özel fitilleri ile kenarları yapıştırılır. Artık gergi tavan kumaşı uygulamaya hazır hale gelmiştir. Özel profilleri ile ölçülen yerlere profiller takılır ve daha sonra gergi tavan kumaşı ısıtılarak bu profillere takılır. Bu uygulama sonrası artık tavanlar gergi tavana kavuşmuştur.

Tavanlara ve duvarlara gergi tavanın kattıkları

Tavan ve duvarlar için uygulanan dekorasyon ürünlerinin başında gergi tavan sistemleri gelir. Hem kolay uygulanır hem de ekonomik olduğu için seçilen bu tür uygulamalar en çok satılan ev dekorasyon ürünlerinin başında gelir. Tavan aydınlatmaları ve tavan dekorasyonlarında Aydemirler gergi tavan sistemleri ve aydınlatma teknolojilerini seçebilirsiniz. Biz sizlere en iyi Dünya markası en iyi ürünler ile dekorasyon ve aydınlatma seçenekleri sunuyoruz. Bizimle sitemiz üzerindeki iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları ve fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Hemen şimdi arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir