Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Ataşehir Gergi Tavan uygulamaları

Ataşehir Gergi Tavan uygulamaları

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Ataşehir gergi tavan sistemleri, aydınlatma ve dekoratif tavan uygulamaları ile mükemmel bir tasarım ve mekan dekorasyonu sunmaktayız. İstanbul ve Türkiye’nin her yerine gergi tavan uygulamaları yapmaktayız. Bu uygulamalarda kullandığımız gergi tavan kumaşlarımız Dünya’nın en iyi markaları olup bir çok gergi tavan bayilerimiz bulunmaktadır.

Tavanlara ve duvarlara iyi bir dekorasyon ve aydınlatma isterseniz kesinlikle Aydemirler gergi tavan sistemlerini tercih etmelisiniz. Çünkü artılarımız o kadar çok ki bunların en başında uzman ekip ve ekipmanlar, Dünya’nın eniyi germe tavan kumaşları markaları ile çalışmaktayız. Tüm aydınlatmalar da kullanılan led Üklemizdeki en iyi led markası olup ya samsung led yada osram led chipler kullanmaktayız.

Ataşehir gergi tavan uygulamaları

İstanbul’un tüm ilçelerinde ve mahallelerinde tavan dekorasyonu ve tavan aydınlatmaları ile bir çok mekana ve özel yaşam alanına tavan dekoru ve duvar dekoru uygulamalarımız olmuştur. Her zaman % 100 müşteri memnuniyeti ile çalışmakta olan firmamız daima müşterilerimizin memnuniyetini düşünmektedir. Dünya markaları ile sizlere en iyi ürünler ile profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sağlamaktayız. İstanbul Anadolu yakasının en gözde yerlerinden biri olan Ataşehir ilçesinde bir çok plaza ve Alış veriş merkezlerinde tavan dekoru ve tavan aydınlatmalarında en çok kullanılan ürün gergi tavan dır.

Ataşehir germe tavan sistemleri uygulamalarında hızlı ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Çözümlerimiz her zaman müşteri memnuniyeti çerçevesinde olup % 100 müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz. Ürünlerimizi üretime almadan önce PC ortamında sizlere detaylı çizimlerini sunuyoruz. Böylece uygulanacak mekanı ürün takılmadan görüyorsunuz. Böylece hata oranı sıfıra inmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir