Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Beykoz’da Gergi Tavan Uygulama ve Montajları

Beykoz’da Gergi Tavan Uygulama ve Montajları

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Beykoz’da Gergi Tavan Uygulama ve Montajları ile Aydemirler gergi tavan sistemleri mükemmel bir dekorasyon ve aydınlatma sistemleri sunar. İstanbul Beykoz İlçesinde bir çok mekana gergi tavan uygulaması tarafımızdan yapılmış mükemmel dekorasyonlara imza atmış bulunuyoruz.

Bu dekorasyonlarda genellikle tavan ve duvar dekorunda bizim ürünlerimiz kullanılmış olup şık ve modern bir tasarımlar kullanılmıştır. Bu tasarımlar tamamen müşterilerimizin isteği ve mekanın dekoratif yapısını bozmadan gerçekleşmiştir. İç mimarlar ve inşaat sektöründe ve dekorasyon ile uğraşan tüm ustalar tarafından kullanılan gergi tavan sistemleri gerek marka gerek uygulama işçiliği ile aydemirler gergi tavan sistemlerini tercih etmektedir. Bu uygulamalarda kullandığımız tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarında olup CE belgelidir.

Beykoz’da Gergi Tavan Uygulama ve Montajlarında Aydemirler Markası

Aydemirler gergi tavan sistemleri ve Modern aydınlatma teknolojileri her zaman tüm uygulamalarında mükemmel tasarımlara ve şık modern dekorasyonlara imza atmıştır. Linear Gergi tavan profilimiz ile tavanlarda istediğiniz yere çizgi gibi ışıklar koyabilir ve çok şık ve estetik tavan dekorasyonlarını elde edebilirsiniz. Bu profil tamamen patentli kendi ürünümüzdür. Kullandığımız diğer tüm ürünler birinci sınıf Avrupa standartlarında üretilmiş olup CE belgeli ürünlerdir. Linear gergi tavan profili içerisine kullandığımız aydınlatma ürünleri ise günümüzün teknolojisi olan led aydınlatma ürünleridir. Bu ledler ise Dünya markası oplup Samsung led veya osram led ler kullanmaktayız.

Beykoz’da gergi tavan uygulamaları ve diğer tüm ilçelerde uygulamalar ile hizmetlerimizi sağlıyoruz. Eğer sizlerde uygulamalarımızı ve tasarımlarımızı beğeniyorsanız gergi tavan konusunda bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen bizimle irtibata geçiniz ve sorularınızı müşteri temsilcilerimiz cevaplayacaklar dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir