Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Beylikdüzü Gergi Tavan

Beylikdüzü Gergi Tavan

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Beylikdüzü Gergi Tavan sistemleri ile özel yaşam alanlarınız daha şık ve modern bir çizgiye kavuşur. İç mekanların vazgeçilmezlerinden biridir dekorasyon. Bu vazgeçilmezler bazen çok pahalıya ve çok yüksek iş gücü ile gerçekleşebilir. Buda maliyetleri artırır. Biz aydemirler gergi tavan sistemleri olarak sizler hem ekonomik hem az iş gücü ile hızlı ve kolayca dekorasyon çözümleri sunuyoruz. Hem dekorasyon hem de aydınlatma ürünlerimiz ile sizlere mükemmel  şık ve modern dekorasyon çizgileri sunuyoruz.

Beylikdüzü Gergi Tavan
Beylikdüzü Gergi Tavan

Beylikdüzü Gergi Tavan Uygulamaları

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bir çok iş yeri Mağaza, Alışveriş merkezleri, ofislerde ve özel yaşam alanları olan evlerde gergi tavan sistemleri uygulaması yapmış bulunuyoruz. Bizleri müşterilerimizin en çok tercih etme sebebi fiyatlarımızın ekonomik olması ve ürünlerimizin Dünya markası ürünler olmasıdır. Hem iş uzmanlığımız hem de üretim kapasitemiz ile müşterilerimizin istedikleri ürünlerin üretimi  ve işlerinin uygulanmasında hızlıca yapmamızdan dolayı bizleri tercih etmişlerdir.

Evlerinizde ve iş yerlerinizde tavan aydınlatmaları ve duvar dekoru konusunda hizmetlerimiz olup aydınlatma da kullandığımız tüm ürünlerimiz led aydınlatma ürünleri kullanılır. Bu uygulamalarda istediğiniz bir görseli tavana uygulanacak gergi tavan kumaşlarına baskı yaptırabilirsiniz. Baskı teknolojilerimiz UV baskı teknolojisi olup asla koku yapmayan bir özelliğe sahiptir.

Uv baskı ile yapılan baskılar mükemmel canlı renkler sunar. Baskı yapılan germe tavan kumaşları özel fitilleri ile kenarları yapıştırılır. Artık gergi tavan kumaşı uygulamaya hazır hale gelmiştir. Özel profilleri ile ölçülen yerlere profiller takılır ve daha sonra gergi tavan kumaşı ısıtılarak bu profillere takılır. Bu uygulama sonrası artık tavanlar gergi tavana kavuşmuştur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir