Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Gaziosmanpaşa’da Gergi Tavan Uygulamaları

Gaziosmanpaşa’da Gergi Tavan Uygulamaları

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Gaziosmanpaşa’da Gergi Tavan Uygulamaları ile Aydemirler Gergi tavan sistemleri ve aydınlatma teknolojileri tavan dekorunda ve tavan aydınlatmasında mükemmel dekoratif tavanlar sizlere sunmaktadır. Ürünlerimiz Avrupa standartlarında olup hem aydınlatma amaçlı hem de dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Kullandığımız gergi tavan kumaşlarımız birinci sınıf A Kalite olup Dünya markaları ile çalışmaktayız. Sizlere sunduğumuz tüm tasarımlarımız özgün olup istediğiniz tasarımı gergi tavan ile tavanlara  uygulayabiliriz. Tasarım sınırımız yoktur. Tasarımı sınırımız hayal gücünüze bağlıdır. Siz hayal edin biz uygulamalarını yapalım. Gaziosmanpaşa’da gergi tavan sistemlerimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Gaziosmanpaşa'da Gergi Tavan Uygulamaları
Gaziosmanpaşa’da Gergi Tavan Uygulamaları

Gaziosmanpaşa’da Gergi Tavan Uygulamaları ile dekoratif tavan aydınlatmaları

İstanbul ve tüm Türkiye’de bir çok bayii ve satış noktası ile mükemmel ev dekorasyonlarında aydınlatma sistemleri sunuyoruz. Tavan ve duvar aydınlatmalarında kullandığımız ürünlerimizi ürün detay bölümünden inceleyebilir ve diğer gergi tavancılar dan farkımızı görebilirsiniz. Biz asla Çin malı dediğimiz ucuz ürünler kullanmıyoruz. Ürünlerimiz alışveriş merkezleri, iş yerleri, evler, villalar ve daha bir çok özel yaşam alanında ve ortak yaşam alanlarında kullanılmaktadır.

İstanbul ve tüm ilçelerinde gergi tavan üretimi ve uygulamasında projeye göre hızlı ve seri bir şekilde üretim ve uygulamalar yapmaktayız. Üretim fabrikamız 24 saat çalışmaktadır. Standart gergi tavanlar için yere göre 2 gün veya bir içerisinde teslimat yapmaktayız. Genel olarak teslimatlara bakıldığında bu tamamen projeye göre değişmektedir. Fakat küçük alanlar için üretilen gergi tavan sistemleri bir veya iki gün içerisinde üretilmektedir.

İç mekan tasarımları ve iç mimarlık hizmetlerimiz ile mükemmel bir dekorasyon hizmeti sağlıyoruz. Tasarımlarımız tarafımızdan istediğiniz şekilde yapılmaktadır. Üretim ve uygulama uzman personellerimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile üretilmektedir. Böylece sıfır hata ile üretilen ürünlerimiz sıfır hata ile uygulamaları yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir