» » » İstanbul’da Gergi tavan uygulaması

İstanbul’da Gergi tavan uygulaması

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

İstanbul’da gergi tavan uygulaması ile Tüm İstanbul halkına tavan aydınlatması ve gergi tavan uygulaması hizmeti vermekteyiz. Tavanlara uyguladığımız dekoratif tavan aydınlatmaları ile mükemmel bir tavan dekoru sunuyoruz. Tavan dekorasyonlarında ve aydınlatmalarında en iyi tercih gergi tavan sistemleridir. Aydemirler gergi tavan sistemleri Dünya’nın en iyi gergi tavan kumaşlarını sizlere sunmaktadır.

İstanbul’da gergi Tavan uygulamaları

İstanbul’da gergi Tavan uygulamaları ile Aydemirler Tavan Dekorasyon sistemleri ileri teknoloji aydınlatma ürünlerini kullanmaktadır. Bu uygulamalarda bir çok profil kullanılır. Özellikle Linear profil en çok kullanılan profillerimiz arasında olup bu ürün tamamen kendimize ait olup patentli bir ürünümüzdür. Eğer gergi tavan sistemlerini kullanmak yada denemek ,isterseniz kesinlikle bizimle iletişime geçmelisiniz. Her eve her mekana uygulamalarımız vardır.

İstanbul’da Germe Tavan

İstanbul denildiğinde koskoca bir şehir gelir insanın aklına. Böyle büyük bir şehirde yaklaşık 5 milyon aile konut bulunmaktadır. Bu kadar nüfusu olan bir metropolda bir çok rezidans ve lüks mekanlar vardır. Bu lüks mekanlarda tavan aydınlatması olarak hem dekorasyon amaçlı hem de aydınlatma amaçlı germe tavan kullanılmaktadır. Evlerde dahi kullanılan germe tavan sistemleri artık her mekan için iyi bir dekorasyon ve iyi bir aydınlatma sistemi olarak seçilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir