Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Küçükçekmece Gergi Tavan

Küçükçekmece Gergi Tavan

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Küçükçekmece Gergi Tavan uygulamaları ile Küçükçekmece.2de bir çok villa ve özel yaşam alanlarında tavan dekoru ve tavan aydınlatmaları ile profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Ev dekorasyonlarında iş yeri ve alış veriş merkezleri dekorasyonlarında ve aydınlatmalarında kullanılan gergi tavan bir çok mekanda tercih edilmektedir. Gergi tavanın tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi tavanlara yük bindirmeden ve uygulaması çok kolay olmasındandır. Bu uygulamalarda uzman personel ve profesyonel ekip ve ekipmanlar gereklidir. Biz Aydemirler gergi tavan olarak sizlere hem profesyonel hizmet ve uzman ekip ve ekipmanlarımız ile hizmetlerimizi sağlamaktayız.

Küçükçekmece gergi tavan

Küçükçekmece gergi tavan uygulamalarında Dünya markaları

Ürünlerimiz Dünya’da en çok kullanılan Alkor Draka, Renolit gibi markalardır. Bunların yanında aydınlatma ürünleri olarak LED kullanmaktayız. Led markalarımız ise Osram led ve Samsung Led olmaktadır. Böylece sizlere sunduğumuz ürünler gerçekten en iyi gergi tavan ürünleri olup gergi tavan kumaşlarına tam 15 yıl garanti vermekteyiz. Aydınlatmalarda kullandığımız ledler ise Led markalarının verdiği garantiyi baz alarak garanti vermekteyiz. Böylece tüm çalışmalarımız garantili olup sizlere yıllarca sorun çıkarmayacaklardır.

Küçükçekmece’de tavan dekorasyonlarında germe tavan seçenekleri

Tavan aydınlatması ve tavan dekorasyonu denildiği zaman ilk akla gelen alçıpan tavanlardır. Artık bu tür tavanlar günümüzde pek kullanılmamaktadır. Çünkü hem maliyetli bir tavan dekoru hem de zahmetlidir. Bazen istediğiniz tasarımı yapamayabiliyorsunuz. Çünkü sıradan bir tavan istemiyorsunuz. Ap ayrı bir tavan dekorasyonu ve sıradışı bir tasarım için kesinlikle iyi bir ürüne ihtiyacınız olacak . İşte tam burada gergi tavan ile tanışmalısınız. Eğer sıradışı bir tasarım ve ilgi çekici bir dekor istiyorsanız kesinlikle germe tavan sistemlerini tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir