Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Maslak’da Gergi Tavan Aydınlatma Uygulaması

Maslak’da Gergi Tavan Aydınlatma Uygulaması

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Maslak’da gergi tavan ile yapılan dekoratif aydınlatma uygulaması başarılı bir şekilde teslim edilmiş olup müşterimizden takdir ve teşekkür almış bulunuyoruz. Maslak’da lüks bir otelin odalarında, girişinde, lobi de ve restaurant bölümünde dekoratif aydınlatma olarak Aydemirler gergi tavan sistemleri ve aydınlatma teknolojileri seçilmiştir.

Maslak'da Gergi Tavan. ışıklı doku gergi tavan

Bura da kullanılan gergi tavan sistemleri hem aydınlatma amaçlı kullanılmıştır hem de dekoratif bir tavan istenildiği için kullanılmıştır. Böylece gergi tavan sistemi ile her ikisi de aynı anda uygulanmış olup ortaya mükemmel bir tavan dekoru çıkmıştır. İstanbul’un Maslak ilçesi iş Dünyasının bir çok marka ve iş yerine ikamet etmektedir. Maslak’da bir çok iş merkezi otel galeri ve daha bir çok iş dünyasına ait merkezler vardır.

Maslak’da Gergi Tavan Aydınlatma Uygulamasında Aydemirler.

Firmamız dekorasyon üzerine özellikle tavan dekoru, duvar dekoru ve dekoratif aydınlatma sistemleri üretim yapmaktadır. Bu üretimlerimizi tüm ülkemizde bir çok il ve ilçelerde geniş bayi ağı ile satışlarını yapmaktadır. Geniş bayi ağı ile tüm müşterilerimize %  100 müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız. Ürünlerimiz 1. sınıf kalitede olup Dünya markalarının en iyileri ile çalışmaktayız. Gergi tavan kumaşları denildiğine Dünya’da öncü olan renolit gergi tava kumaşı, Alkor draka gergi tavan kumaşı ve Newmat gergi tavan kumaşları akla gelir. Biz tüm bu markaları müşterilerimize sunmaktayız. Asla ucuz uzak doğu ürünler kullanmıyoruz.

Gergi tavan sistemlerinde Kalite

Tavan dekoru veya duvar dekoru gibi konularda hizmet veren firmamız her zaman müşterilerinin sağlığını düşünerek insan sağlığına zarar herhangi bir ürün üretmemektedir. Üretimlerimiz hep A Kalite 1. sınıf ürünler olup Avrupa standartlarındadır. CE belgeli ürünlerimizi gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Gergi tavan baskı teknolojisin de ise UV baskı teknolojisini kullanıyoruz. Uv baskı teknolojisi organik boya kullanarak gergi tavan kumaşına baskı yapar ve UV özelliği ile hemen kurur. Böylece asla kokma yapmaz. Herhangi bir insan sağlığını tehdit edecek bir madde içermez. Böylece % 100 geri dönüştürülebilir yapısı ile çevre dostu olup asla çevreye zarar vermez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir