Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Pendik Gergi Tavan Sistemleri

Pendik Gergi Tavan Sistemleri

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Pendik gergi tavan sistemleri ile tavan ve duvar dekorasyonlarında ve ayrıca tavan aydınlatmalarında en iyi sonucu elde edebilirsiniz. Böylece hem tavanlar daha dekoratif bir görünüm kazanır hem de aydınlatma işlemi de olmuş olur. Tavan dekorunda en iyi çözümlerden birisi gergi tavan sistemleridir. Tavan dekoru ve dekoratif aydınlatma denildiğinde en iyi ürünler içerisinde gergi tavan sistemleri seçilebilir.

 

Pendik Gergi Tavan Sistemleri

Aydemirler Gergi tavan sistemlerinde uzman ekip ve ekipmanları ile dekorasyon ve iç mimarlık işlerinde mükemmel tasarımlar ve uygulanabilir ürünler ile hizmet vermektedir. Ürünlerimizin uygulanabilirliği ve kolay montajı olması ile tercih edilmektedir. PVC gergin tavan ve diğer montaj ekipmanlarımız birinci sınıf olup kesinlikle üretim hatası bulunmamaktadır. Germe tavan ürünlerimiz ve kumaşlarımız uzun AR-GE çalışmaları sonucunda mükemmel formuna kavuşmuş olup tüm uygulama alanlarında yüksek başarı elde etmiştir. Germe tavan aydınlatma sistemleri bir çok ev ve iş yerlerinde ve ihtiyaç duyulan her mekana uygulanmaktadır.

Pendik’de gergi tavan sistemi

Gergi Tavan Kumaşlarımız Kimyasal Madde İçermez. Gergi tavan kumaşlarımız kesinlikle kimyasal madde içermez ve insan sağlığına zararlı değildir. Tüm ürünlerimiz CE belgesine sahiptir. Gergi Tavan Kumaşları Alev Almaz. Gergi tavan kumaşlarımız Avrupa B1 Belgesine sahiptir. Yangınlarda ve yüksek sıcaklıklarda kesinlikle yanmaz ve damlama yapmaz. Gergi Tavan Çevreye ve Doğaya Saygılı
Gergi tavan kumaşlarımız ve diğer ürünlerimiz tamamen %100 geri dönüşümlü olup çevreye ve doğaya duyarlıdır. CE belgeli ve Çevko Belgelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir