Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Sancaktepe Gergi Tavan Sistemleri

Sancaktepe Gergi Tavan Sistemleri

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Sancaktepe gergi tavan sistemleri İstanbul Sancaktepe’de bir çok mekanı dekore etmiş bulunmaktadır. Hem dekoratif bir tavan sunar hem de mükemmel bir aydınlatma sunar. Tavan dekorunda en çok kullanılan ürünler arasında olup iç mimarların ve müteahhitlerin sıkça kullandığı dekoratif aydınlatma sistemleri içerisindedir. Sancaktepe ve çevresinde iş yeri, ev, mağaza gibi alanlarda sıkça kullanılan gergi tavan sistemleri hem uzun ömürlü olup hemde temizliği çok kolaydır. Kurulması kolay, sökmesi kolay olan bir dekoratif tavan sistemidir.

3d gergi tavan. Sancaktepe Gergi Tavan Sistemleri

Sancaktepe Gergi Tavan Sistemleri

İstanbul Sancaktepe germe tavan sistemlerimizde kullandığımız tüm ürünler birinci sınıf olup Dünya markaları ile çalışmaktayız. Dünya’da en çok kullanılan gergi tavan kumaşlarımız ile her daim kalite den ödün vermiyoruz. Aydınlatma sistemlerinde ise Samsung led ve Osram led chipler kullanıyoruz. Samsung led ve osram led Dünya çapında kendini kanıtlamış bir aydınlatma ürünleridir. Böylece tüm ürünlerimiz birinci sınıf olup Avrupa standartlarında üretilmektedir.

Kullandığımız gergi tavan profilleri kullanılacağı yere göre değişiklik gösterebilir. Bunlar tamamen germe tavan sistemlerinin uygulanacağı alana göre kullanılır. Germe tavan aydınlatmalarında en iyi marka olan samsung marka ledler ve Osram marka led ler kullanılmaktadır. Bu sayede germe tavan ürünlerimize uzun yıllar garanti vermekteyiz. Eğer aydınlatmada ucuz led ürünler kullanılmış olsa müşterilerimiz hem garanti açısında hem çabuk bozulma ve sönme açısında her seferinde teknik hizmet almak zorunda kalır. Biz müşterilerimize en iyi ürünleri uygulamaya garanti veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir