Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Sarıyer’de Gergi Tavan Uygulamaları

Sarıyer’de Gergi Tavan Uygulamaları

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Sarıyer’de Gergi Tavan Uygulamaları ile bir çok mekanda tavan dekoru ve tavan aydınlatması yapılmıştır. Tavan dekorunda ileri teknoloji bir uygulama istenildiğinde gergi tavan aydınlatma sistemleri tercih edilmektedir. Gerek iç mimarlar ve gerek dekorasyon hizmeti veren bir çok firma gergi tavan aydınlatmasını tercih eder.

Sarıyer'de Gergi Tavan

Hem uygun bir ürün olup hem de çok kısa sürede uygulanabilmektedir. Ayrıca en önemli özelliklerinde biride her forma girebilmesi ve istenilen tasarıma uygulanabilmesidir. Böylece hemen herkes bu tür uygulamaları tercih eder ve çok kullanılmaktadır. Bu uygulamalarda ve üretimde kesinlikle birinci sınıf kaliteli ürünler kullanılmalıdır. Bizim tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarında olup CE belgelidir. Ayrıca TSE belgesi ve sahip ürünlerimizi kullanmaktayız.

Sarıyer’de Gergi Tavan Uygulamaları

Sarıyer’de gergi tavan uygulaması yaptığımız cafe, restaurant, lokanta, mağaza ve özel yaşam alanları olarak da Villar vardır. Özellikle villalar da uygulamalar yapmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz genel olarka ürünlerimizin kalitesini ve tasarımsal olarak da istenilen forma girebilmesi ile bizi tercih etmişlerdir. Böylece daha modern ve daha şık mekanlar yapmaya devam ediyoruz.

Aydınlatmalarda samsung ve osram marka led chipler kullanmaktayız. Uzun yıllar hiç bir sorun yaşatmayacak ürünleri sizlere sunuyoruz. Ürünlerimiz birinci sınıf ürünler olup bir çok marka ile çalışmaktayız. Gergi tavan kumaşlarında Alkor draka, Renolit ve Newmat markalarını tercih ediyoruz. Böylece müşterilerimize uzun yıllar garanti vermekteyiz. Her zaman daha iyi ürünleri ve daha şık tasarımları sizler ile paylaşıyoruz.

Dekoratif aydınlatma ve Tavan dekorasyonlarında iyi bir tasarım ve şık bir tavan tasarımına ihtiyacınız olduğunda  bizimle iletişime geçmeniz ve müşteri temsilcilerimizden bilgi almanız yeterli olacaktır. Tüm sorularınızı ve aklınıza takılan tüm detayları cevaplandıracağız ve iyi bir tasarım ve mükemmel bir tavan dekorunu sizlere sunabiliriz. İletişim bilgilerimizden bizimle hemen iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir