Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Şişli gergi tavan Uygulamaları

Şişli gergi tavan Uygulamaları

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Şişli gergi tavan uygulamalarımız ile daha dekoratif ve daha modern tavan dekorasyonu ve tavan aydınlatması sunmaktayız. Tavan dekorunda bütünlüğü ve tasarımı bozmadan mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Böylece ortaya şık estetik ve modern bir tasarım ortaya çıkar. İster özel yaşam alanlarında ister iş yeri ve mağazalarda bu tür uygulamaları yaptırabilirsiniz. Hem maliyet açısından hemde tasarım açısında kolayca uygulanabilmesi ile ortaya çıkan sonuçlar mükemmeldir.  Eğer sizde böyle bir uygulama yada tasarım isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere milyonlarca tasarım ve görsel içeriklerin içerisinde birini veya bir kaçını sunabiliriz. Hem seçenek hemde kaliteli bir dekorasyon istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.

Şişli gergi tavan uygulamaları

Şişli ve çevresinde bir plaza , iş yeri, mağaza, avm, özel yaşam alanları gibi bir çok projede Aydemirler gergi tavan olarak bulunmaktayız. Bu uygulamalarda uzman personel ve profesyonel iş anlayışı ile hizmetler sunduk. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak % 100 müşteri memnuniyet garantisi vererek projelerimizi sonlandırmaktayız. Hem müşterilerimiz hem de bizler mutlu ve huzurlu oluyoruz. Tavan dekorasyonlarında ve aydınlatmalarında kullandığımız tüm ürünler birinci sınıf ürünler olup asla çin malı kalitesiz ürünler kullanmıyoruz. Tüm kullandığımız ürünler CE belgeli Avrupa standartları ve TSE belgelidir. Hem çevreye, doğaya zararlı malzemeler kullanmıyoruz hemde insan sağlığına zararlı hiç bir madde bulunmayan ürünleri tercih ediyoruz. Böylece sizlere 1. sınıf kaliteli ürünleri sunuyoruz.

Şişli gergi tavan uygulamalarında Linear profil kullanımı

Tavan dekorasyonlarında ve aydınlatmalarında yeni ürünümüz olan Linear profil ile daha şık ve daha modern çizgisel aydınlatmalar sunmaktayız.  Hem mekanın aydınlatması hemde tavanda uygulanan gergi tavanın dekoru mükemmel ve şık bir görünüm kazanmaktadır. Böylece daha modern tavanları elde edebiliyoruz. Bu ürünümüz tamamen kendimize ait olup patentli bir üründür. İstenilen şekillerde aydınlatma sağlanabilmektedir. Dekoratif aydınlatmalarda hızlı ve kolaylık sunar ve uygulamalarda herhangi bir kırıntı veya döküntü oluşturmaz. Hızlı bir şekilde uygulanır. Böylece zamandan tasarruf sağlar. İçerisine uygulanan aydınlatma ürünleri kaliteli ledlerdir. Kullandığımız led markaları Samsung vey osram led kullanmaktayız. Böylece uzun yıllar aydınlatmada her hangi bir sorun yaşamazsınız.