Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Tuzla Gergi Tavan Sistemleri

Tuzla Gergi Tavan Sistemleri

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Tuzla Gergi Tavan Sistemleri her zaman yenilikçi ve modern çizgilerini tasarımlara yansıtmaktadır. Bir çok tasarım ve dekorasyon gereçleri ile sizlere en yeni ve modern dekor ürünleri ile hizmet vermekteyiz. Aydemirler gergi tavan sistemleri bir çok aydınlatma ve dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Aydınlatmalarda mükemmel bir sonuç elde edilmektedir. Aydınlatmada soft bir ışık verdiği için çok kullanılmaktadır. Duvarlarda ve tavanlarda her çeşit ve her türlü dekorasyon sistemlerine uyabilen her forma girebilen bir yapıya sahiptir. Gergi tavan kumaşlarımız Dünya markalarında olup Renolit, Clipso gibi markalardır. Bu markalar Dünya’nın en iyi markaları olup bunları kullanmaktayız. Her zaman birinci sınıf ürünler ile sizlere hizmet sağlıyor ve üretim yapıyoruz.

 

Tuzla Gergi Tavan Sistemleri

Ülkemizin tüm illerinde ve Dünya’da satış noktaları ve geniş bayi ağı ile hizmetinizdedir. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat sahibi olmak isterseniz lütfen bizimle hemen iletişime geçiniz. Ürünlerimiz 1. sınıf ürünler dir ve Avrupa standartlarında olup CE belgelidir. CE belgesi sadece Avrupa standartlarındaki ürünlere verilen bir belgedir. Ürünlerimiz insan sağlığını tehdit edecek herhangi bir madde içermez. Gergi tavan sistemlerimiz hem ekonomik hemde çok uzun ömürlüdür.

Tuzla Gergi Tavan Sistemleri dekorasyon üzerine özellikle tavan dekoru, duvar dekoru ve dekoratif aydınlatma sistemleri üretim yapmaktadır. Bu üretimlerimizi tüm ülkemizde bir çok il ve ilçelerde geniş bayi ağı ile satışlarını yapmaktadır. Geniş bayi ağı ile tüm müşterilerimize %  100 müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız. Ürünlerimiz 1. sınıf kalitede olup Dünya markalarının en iyileri ile çalışmaktayız. Gergi tavan kumaşları denildiğine Dünya’da öncü olan renolit gergi tava kumaşı, Clipso gergi tavan kumaşları akla gelir. Biz tüm bu markaları müşterilerimize sunmaktayız. Asla ucuz uzak doğu ürünler kullanmıyoruz.

Mekan tasarımlarında günümüzün teknolojileri ile tasarımlar ve dekorasyonlar görülmektedir. Bundan dolayı her zaman şık ve modern tasarımlar tercih edilir ve uygulamaları yapılır. Biz Aydemirler gergi tavan sistemleri olarak her zaman modern çizgimizi korumaktayız. Daha şık ve modern tasarımları sizlere sunuyoruz. Eğer tasarımlarımızı ve ürünlerimizi beğeniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir