Anasayfa » Gergi Tavan » Hizmet Bölgelerimiz » Ümraniye Gergi Tavan Sistemleri

Ümraniye Gergi Tavan Sistemleri

Gönderildiği yer: Hizmet Bölgelerimiz 0

Ümraniye Gergi Tavan Sistemleri ile gergi tavan uygulaması yaptığımız cafe, restaurant, lokanta, mağaza ve özel yaşam alanları olarak da Villalar vardır. Özellikle villalar da uygulamalar yapmaya devam ediyoruz. Müşterilerimiz genel olarka ürünlerimizin kalitesini ve tasarımsal olarak da istenilen forma girebilmesi ile bizi tercih etmişlerdir. Böylece daha modern ve daha şık mekanlar yapmaya devam ediyoruz.

Aydınlatmalarda samsung ve osram marka led chipler kullanmaktayız. Uzun yıllar hiç bir sorun yaşatmayacak ürünleri sizlere sunuyoruz. Ürünlerimiz birinci sınıf ürünler olup bir çok marka ile çalışmaktayız. Gergi tavan kumaşlarında Alkor draka, Renolit ve Newmat markalarını tercih ediyoruz. Böylece müşterilerimize uzun yıllar garanti vermekteyiz. Her zaman daha iyi ürünleri ve daha şık tasarımları sizler ile paylaşıyoruz.

Ümraniye Gergi Tavan Sistemleri

Ürünlerimiz Dünya’da en çok kullanılan Alkor Draka, Renolit gibi markalardır. Bunların yanında aydınlatma ürünleri olarak LED kullanmaktayız. Led markalarımız ise Osram led ve Samsung Led olmaktadır. Böylece sizlere sunduğumuz ürünler gerçekten en iyi gergi tavan ürünleri olup gergi tavan kumaşlarına tam 15 yıl garanti vermekteyiz. Aydınlatmalarda kullandığımız ledler ise Led markalarının verdiği garantiyi baz alarak garanti vermekteyiz. Böylece tüm çalışmalarımız garantili olup sizlere yıllarca sorun çıkarmayacaklardır.

Anadolu yakasında Ümraniye’de bir çok iş yeri ve mağazalar da tavan dekorasyonlarında ve duvar dekorunda kullanılan Aydemirler pvc gergi tavan sistemleri ile sizlere hem kalite hemde mükemmel bir dekor sunar. Mağazalarda en önemli dekorasyonlarında birisi tavan dekorasyonları dır. Tavan dekorasyonlarında iyi bir ürün ve malzeme kullanılmalıdır. Her zaman bu tür uygulamalarda iyi bir işçilik sunan ve iyi kaliteli ürünler sunan firma seçmelisiniz. Bu seçimi hem dekorasyonlar da hem de aydınlatma ürünlerinde seçmelisiniz. Ümraniye ve diğer mahallelerin de bir çok mekana hizmet sağladık.

Dekoratif aydınlatma ve Tavan dekorasyonlarında iyi bir tasarım ve şık bir tavan tasarımına ihtiyacınız olduğunda  bizimle iletişime geçmeniz ve müşteri temsilcilerimizden bilgi almanız yeterli olacaktır. Tüm sorularınızı ve aklınıza takılan tüm detayları cevaplandıracağız ve iyi bir tasarım ve mükemmel bir tavan dekorunu sizlere sunabiliriz. İletişim bilgilerimizden bizimle hemen iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir