Aydemir gergi tavan
dekoratif Aydınlatma gergi tavan sistemleri

 

Aydemirler Gergi Tavan, gergi tavan sektörüne 1999 yılında başlamış Mehmet Aydemir ve Ali Aydemir kardeşler olarak  2016 yılında 17 yıllık tecrübeyle Aydemirler Gergi Tavan ismiyle kendi şirketlerini kurmuşlardır.

Kendi bünyesinde alüminyum profilden müşterinin isteğine göre her formda armatür kasalar yapmaktadır. Türkiye’de ilk gergi tavana uyumlu linear profillerini çıkartan ve Türkiye’de bu profillerin patentini alıp satan tek şirkettir.

25 tane profil çeşidiyle Türkiye’deki en çok gergi tavan profil çeşidine sahip gergi tavan şirketidir. montaj kısmında şantiyelerde her formda alüminyum konstrüksiyondan alt yapısını kurup gergi tavan montajını gerçekleştirmektedir.

Başta ayna montajı, lumiere doku, süet doku, akustik doku ve lake doku montajlarını gerçekleştirmektedir.

Bunun yanı sıra, aynı faaliyetlerimizi Türki Cumhuriyetleri, Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu bölgelerinde yaygınlaştırmayı da hedeflemekteyiz. Bu misyonumuzu yerine getirebilmek ve yeni vizyonlar oluşturmayı “Aydemirler Gergi Tavan” ilke edinmiştir.

NEWMAT STRETCH CEILING

Dünyaca ünlü gergi tavan kumaşı olan NEWMAT markası ile ülkemizde uygulamalar ve üretimler yapmaktayız.
NEWMAT

RENOLIT STRETCH CEILING

Dünyaca ünlü gergi tavan kumaşı olan RENOLIT gergi tavan kumaşı markası ile ülkemizde uygulamalar ve üretimler yapmaktayız.
RENOLİT

ALKOR DRAKA STRETCH CEILING

Dünyaca ünlü gergi tavan kumaşı olan ALKOR DRAKA gergi tavan kumaşı markası ile ülkemizde uygulamalar ve üretimler yapmaktayız.
ALKOR DRAKA

CLIPSO STRETCH CEILING

Dünyaca ünlü gergi tavan kumaşı olan CLIPSO gergi tavan kumaşı markası ile ülkemizde uygulamalar ve üretimler yapmaktayız.
CLIPSO
Previous
Next

Dekorasyonda Gergi Tavan Sistemleri

Gergi tavan uygulamaları her mekan için vazgeçilmez bir dekorasyon aracı olmakla beraber ayrıca vazgeçilmez bir aydınlatma sistemidir. Aydınlatma sistemi olarak kullanıldığında enerji sarfiyatını % 80 olarak düşürmektedir. Bunun sebebi ise günümüzün aydınlatma teknolojisi olan led chiplerden kaynaklanmaktadır. LED aydınlatma sistemi ile enerji tasarrufu ile beraber uzun yıllar kullanılabilir. İç mekan dekorasyonlarında en çok olarak kullanılmasının diğer bir sebebi ise çok hafif olmasıdır.

Özel Yaşam Alanlarında Gergi Tavan

Evlerimizin heme her odasında ve banyolar da dahi tavan aydınlatma ve dekorasyonların da kullanılan en ekonomik ürünlerin başında gelmektedir. Hafifliği sayesinde tavanlara yük bindirmez. Montajı çok kolay olup hızlıca uygulanabilir. Montajı kolay olduğu kadar sökülmesi ve demontajıda o kadar kolaydır. Evlerde aydınlatma olarak ve dekoratif olarak da kullanılabilmektedir. Çocuk odalarında, yatak odalarında, oturma odalarında, mutfaklarda ve banyolarda değişik dokularda tavanlarınızı dekore edebilirsiniz. Banyolarda nemden asla etkilenmez ve tavanı rutubetten korur. Özel yapısı sayesinde uzun yıllar özelliğini korumaktadır. Tavan dekorunda kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Daha şık ve estetik bir dekorasyon için iç mimarların en çok kullandığı tavan dekorasyon ürünlerinin en başında gelmektedir.