Profesyonel Lightbox ışıklı pano üreticisi olarak, her türlü Lightbox ışıklı pano tedarik ediyoruz, kaliteli ve uygun fiyat ile küresel pazar için, Aydemirler Gergi Tavan olarak Türkiyenin her noktasına gönderim sağlıyoruz. İstanbul  örnekleminde profesyonel ekibimiz tarafından kurulum süreci titizlikle yapılmaktadır.

Lightbox Nedir?

Lightbox, kumaşbox, tekstil box yada ışıklı pano olarak adlandırılmaktadır. Lightbox kumaşı üzerine UV Baskı ile aktarılan görüntü (ürün yada hizmet tanıtımı), kasa üzerine aktarılarak, arkasına yerleştirilen ledler yardımı ile görüntünün panoya yansıtılma sürecidir.  Harika tasarım ve görsellerle tanıtım kampanyanızı muhteşem bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Lightbox Modelleri

Lightbox uygulamaları düz kare, dikdörtgen yada dairesel formda hazırlanabilmektedir. Lightbox modellerinde milyonlarca görsel ve transparan obje desteğiyle sunumlarınızı ışıklı panoda yansıtabilirsiniz.

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK DAİRESEL ALÜMİNYUM KASA LİGHTBOX ÜRETİCİSİYİZ

Dairesel formda alüminyum lightbox kasasını, Çap 50cm’den Çap 150cm’ye kadar istenilen ölçüde özel üretim dairesel formda alüminyum lightbox üretimi yapılmaktadır. Alüminyum kasalarımız, istenilen her renge boyanabildiği gibi istenilen her görsel hazırlanabilir.

dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox dairesel formda lightbox